Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

5 sportovních aktivit s dětmi na zahradu

31.05.2020 Inspirace
5 sportovních aktivit s dětmi na zahradu

Zapojte své děti do zdravého životního stylu a vyrazte se nadechnout čerstvého vzduchu na zahradu. Naberete trochu vitamínu D a užijete si kvalitně ztrávený společný čas s rodinou. Ve spolupráci s EXIT Toys a VirginGrip jsme pro vás připravili 5 sportovních společných aktivit do vašich zahrad.

Skoky na trampolíně

Věděli jste, že skoky na trampolíně vás naučí koordinovat a lépe ovládat své svaly? Tělo cvičí rovnováhu, rytmus i tempo pohybu. Trampolína je vhodná také pro všechny druhy sportovních her. 

Příklad:

Naplňte trampolínu balónky, jako jsou mini pěnové míčky. Začněte skákat a snažte se jim vyhýbat. Ten kdo první doskočí na balónek nebo jej zasáhne odražený míček, prohrál. Můžete také házet míče ze země a snažit se zasáhnout skákající sportovce. Pokud míč nezachytí, prohrává a bude vystřídán na trampolíně.

Fotbal, volejbal nebo basketbal

Míčové sporty baví skoro každého. Míčovými sporty trénujete svou flexibilitu, rovnováhu i koordinaci a rozvíjíte prostorové vnímání. Kromě toho získáte větší sebedůvěru pro hru a posílíte týmového ducha. S míčovým sportem se můžete nekonečně zlepšovat. Mezi možnostmi můžete pro změnu vymyslet nová pravidla pro svá fotbalová utkání. Pokud nemáte protihráče, můžete trénovat s umělými fotbalovými odrážedly.

Velmi variabilní je multisportní hrací síť. Jak název napovídá, můžete ji použít pro mnoho sportů. Síť je vždy po ruce pro volejbal, badminton nebo tenis. Vytvořte si své sportovní hřiště.

Plavání

Zábava vhodná pro všechny generace. Plavání má relaxační účinek a je napomáhá udržet v kondici vaše svaly. Vlastní bazén doma, je pro děti velmi užitečný. Nemusíte chodit pryč za vodní zábavou. A věděli jste, že EXIT Toys nabízí bazény až do hloubky 122 cm? Ve velkých hlubokých bazénech můžete plavat, hrát míčové hry nebo šlapat vodu. Dopřejte si osvěžující zábavu v horkých letních dnech.

Lezení a šplhání

Máte doma malé "šplhouny" nebo holdujete lezení? Vyberte si z naší nabídky pomůcek pro lezení a sestavte si vlastní lezeckou stěnu se speciálně vyvinutými chyty a podpořte domácí obchodní značku VirginGrip, která pro vás i vaše děti připravila sady speciálních UV stabilních lezeckých chytů a stěnek.

Tanec

Nakonec nejdostupnější zábava. Pokud toužíte po zábavě s přáteli, vezměte přenosný reproduktor a zapněte svou oblíbenou hudbu. Odvážnější mohou oprášit taneční kroky a rozjet zábavu s tancem. I tím trénujete svou fyzičku a kondici. Navíc utužíte vzájemné vztahy a rozhodně nebudete za "suchary".

Tanec je přínosný i pro vaše děti. Ty se učí vyjadřovat svým tělem a dokážou se snadněji odpoutat z nudného života. Zábava je s tancem zaručena!

Odběr novinek