Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

8 sportovních her pro nastavitelnou sportovní síť EXIT

19.05.2021 Ladislav Chyba

Tenis

Sportovní síť EXIT položte do nejnižší polohy na tvrdý povrch a zahrajte si tenis. Nejnižší poloha nastavitelné sportovní sítě EXIT 243 x 500 cm má skutečnou oficiální výšku, stejně jako u reálného tenisového zápasu. Tímto způsobem můžete hrát tenis jako skutečný profesionál!

Badminton

Je bezvětří? Pak se připravte na hru badmintonu. U badmintonu nezáleží na tom, jaké nastavení použijete: nastavte síť na maximální výšku nebo tak, jak potřebujete a užijte si hru se svými blízkými.

Volejbal

Dáváte přednost volejbalu? EXIT nastavitelná sportovní net 243x500cm má oficiální herní výšku pro volejbal při nastavení do nejvyšší pozice. Výhodou je, že síť můžete dát níž, aby se do hry mohli zapojit i nejmenší členové domácnosti.

Smashball

Smashball je volejbal bez technik. Jak název napovídá: „senzační“ je ústřední. Můžete podávat, smečovat, při zrávat. Záleží jen a jen na vás a vaší představivosti. Vyzvěte se navzájem a rozbalte hru smashbal lv plném podání.

Pokud máte málo místa, vyzkoušejte naši herní novinku hru Spikeball. Pro svou kompaktnost a snadnou manipulaci se skvěle hodí zejména na pláže nebo do parku s přáteli.

Nohejball

Volejbal ale hraný na nohy je další variantou volejbalu. Míč neudržujete ve vzduchu rukama, ale chodidly. Míč tímto způsobem dosáhne nižší výšky, proto nastavte sportovní síť na nejnižší nastavení.

Plážové hry

Protože se multisportovní síť snadno přepravuje v doprovodné brašně, můžete si ji vzít s sebou také na pláž a užít si volejbalový sportovní zážitek dle chuti.

Vodní pólo

Co může být za teplého počasí zábavnější než boj s balónem, pod sítí a v bazénu? Hru můžete zdramatizovat instalací plachty k síti. Protihráči pak neuvidí, odkud balóny přicházejí.

Vybíjená

Udělejte si vybíjenou obtížnější s nastavitelnou sportovní sítí EXIT na dělicí čáře. Nastavte síť do nejnižšího nebo ji postupně zvedejte. Čím bude síť výš, tím lépe musíte mířit.

Chcete další tipy nebo máte své nápady na hru? Dejte nám vědět. Zavolejte, pošlete e-mail nebo chatujte!

V případě dotazů na ohledně našich multi-sportovních sítí? Dejte nám vědět! 

Líbil se Vám tento článek?
Dopřejte si kousek pohody a vyrazte za rodinným dobrodružstvím Dopřejte si kousek pohody a vyrazte za rodinným dobrodružstvím Inspirace na venkovní hřiště a dětskou posilovnu Inspirace na venkovní hřiště a dětskou posilovnu

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Odběr novinek