Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

Dětská lezecká stěna BLOCKids roste s tebou!!!

10.07.2020 Novinky


Co je systém BLOCKids? Designová, kvalitní a v každém jednotlivém případě originální lezecká stěna do interiéru, která umožní dětem objevovat kouzlo tohoto sportu a pohybu s ním spojeného.


Lezení bude i nově na příští olympiádě v Tokiu a to poprvé v historii olympijského sportu! Je to o pohybové všestrannosti dítěte, schopnosti koordinovat pohyby, zapojit celý svalový aparát dítěte. Celá stěna je koncipována tak, aby se hodila do malých i velkých prostor. Každý si ji postaví právě tak velkou jak ji chce a kde ji potřebuje.
 


​Lezecký systém BLOCKids na klíč ve dvou provedeních:


Vnitřní lezecké stěny

ideální do chodby i dětského pokoje
​ v panelovém bytě

Venkovní lezecké stěny


Venkovní lezecké stěny

vhodné pro montáž nejen
​na dětská hřiště a prolézačky

Holka nebo kluk?

Barvu chytů Vám na žádost rádi namícháme dle přání do některé z barevných variant.

Dodáme dřevěné desky s rámem na zadní straně a zabudovanými závity. Součástí balení jsou i VirginGrip lezecké chyty speciálně navržené pro tento projekt, tedy pro děti již od nízkého věku a s veškerým příslušenstvím nutným pro rychlou a jednoduchou instalaci.

Ve dvou to zvládnete v krátkém časovém úseku. Vždy bude samozřejmě záležet na velikosti objednané stěny. Například: stěna o 4 blocích bude hotová tak do 90 minut. Vždyť se jedná pouze o 4 instalační kroky – zaměření, vrtání do zdi, usazení hmoždinek a upevnění lezeckých bloků pomocí vrutů … instalace chytů je pak už zábava jak pro vás, tak i pro vaše děti.

 

 

Zkrátka – vše co potřebujete bude součástí setu Blockids s výjimkou imbusového klíče číslo 8 na šrouby s imbusovou hlavou M10. Rozhodli jsme se nezatěžovat váš kutilský kufřík množstvím stejných klíčů, jako tomu jnak bývá u dodávek nejrůznějšího vybavení do domácnosti.

Děti si hotovou stěnu zamilují. Dává jim možnost vymýšlet nové a nové varianty pohybů a úplně nejlepší je to ve dvou nebo ve třech. To teprve začíná ta správná zábava. A když nápady náhodou dojdou? No tak se chyty prostě pootočí nebo obmění a vše začíná znova.
 

>> PŘEJÍT NA PRODUKTY BLOCKids <<

 

Inspirujte se a dopřejte dětem bezpečné lezecké zážitky

Odběr novinek