Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba
CZK Euro

Dual Grip #4 Hard Boiled Egg "Vejce"

Dual Grip #4 Hard Boiled Egg

Jako vždy v případě našeho systému Dual Grip – nekonečné možnosti pro stavěče cest a nebo pro tebe! 2 v 1. Tyto lezecké chyty se dají použít jako dva, tři nebo čtyři samostatné lezecké chyty. Pokud jsou pohromadě, mění se každým pootočením...   více Jako vždy v případě našeho systému Dual Grip – nekonečné možnosti pro stavěče cest a nebo pro tebe! 2 v 1. Tyto lezecké chyty se dají použít jako dva, tři nebo čtyři samostatné lezecké chyty. Pokud jsou pohromadě, mění se každým pootočením vnitřního žloutku, a když …. Takhle bychom mohli pokračovat dál, ale nemá to cenu. Tyhle lezecké chyty musíte vyzkoušet sami!

Barva
  • Žlutá
Typ chytu Pinches
Velikost L
Cena za 1 ks vč. DPH: 2 282 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 886 Kč
Výrobce: VirginGrip VirginGrip
Kód produktu: Dual_Grip_4
/dual-grip-4-hard-boiled-egg-vejce-e1123.htm
Popis

Dual Grip #4 Hard Boiled Egg "Vejce"

Jako vždy v případě našeho systému Dual Grip – nekonečné možnosti pro stavěče cest a nebo pro tebe! 2 v 1. Tyto lezecké chyty se dají použít jako dva, tři nebo čtyři samostatné lezecké chyty. Pokud jsou pohromadě, mění se každým pootočením vnitřního žloutku, a když …. Takhle bychom mohli pokračovat dál, ale nemá to cenu. Tyhle lezecké chyty musíte vyzkoušet sami!

* Karabina není součástí balení

/product-action/increment-product-view-count?productId=1123
Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
99 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.jdinato.cz
7 hodnocení