Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba

Fotbalová brána Exit Pico Goal (set 2 kusy)

Fotbalová brána Exit Pico Goal (set 2 kusy)

S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Pico Goal si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete...   více S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Pico Goal si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete použít na jakýkoliv sport nako například lední hokej s kamarády na rybníku.

Cena za 1 ks: 2 490 Kč
Výrobce: EXIT TOYS EXIT TOYS
Kód produktu: 41.00.20.00
/fotbalova-brana-exit-pico-goal-set-2-kusy-e965.htm
Popis

Fotbalová brána Exit Pico Goal (set 2 kusy)

S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Pico Goal si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete použít na jakýkoliv sport nako například lední hokej s kamarády na rybníku. 

Parametry produktu Fotbalová brána Exit Pico Goal (set 2 kusy)

Rozměr š90 x v60 x h60 cm
Váha 9,2 kg
Material galvanizovaná ocel
Rozměr trubek rámu Ø 3,2 cm, tloušťka 1 mm
Rozměry balení 69 x 27 x 13 cm

/product-action/increment-product-view-count?productId=965