Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba

Fotbalové brány Panna Goal (set 2 kusy)

Fotbalové brány Panna Goal (set 2 kusy)

S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Pico Goal si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete...   více S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Pico Goal si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete použít na jakýkoliv sport nako například lední hokej s kamarády na rybníku.

Cena za 1 ks: 3 390 Kč
Výrobce: EXIT TOYS EXIT TOYS
Kód produktu: 41.01.20.00
/fotbalove-brany-panna-goal-set-2-kusy-e966.htm
Popis

Fotbalové brány Panna Goal (set 2 kusy)

S kompaktními a lehce přenosnými brankami Exit Panna Goal set si můžete zahrát fotbal kdekoliv. Velmi kvalitní galvanizovaný rám je pokrytý černou práškovou barvnou a vysoce kvalitní síť je zárukou dlouhé životnosti. Tento set přenosných branek můžete použít na jakýkoliv sport nako například lední hokej s kamarády na rybníku. 

Parametry produktu Fotbalové brány Panna Goal (set 2 kusy)

Rozměr š150 x v60 x h60 cm
Váha 12 kg
Material galvanizovaná ocel
Rozměr trubek rámu Ø 3,2 cm, tloušťka 1 mm
Rozměry balení 70 x 29 x 17 cm

/product-action/increment-product-view-count?productId=966