Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

Zakázkové gravírování

Chcete označit nebo ozvláštnit některý ze zakoupených produktů nebo jen upravit jiný předmět, kterému chcete vdechnout unikátní charakter? Nabízíme kvalitní zpracování gravírování pro hry a další doplňky pro všechny příležitosti jako jsou firemní a studentské akce, narozeniny a výročí nebo třeba svatby.

Na předměty ve dřevěném provedení můžeme gravírovat i řezat. Na přání vyrobíme medaile, jmenovky, fotografie, věnování,... Veškeré značení provádíme osobně a v závislosti na dohodě umíme velmi rychlé vyhotovení.

Gravírováním uděláte z nevšedního dárku NEZAPOMENUTELNÝ DÁREK

Vytištěná fotografie, logo nebo jiné vlastní insignie zanechají hluboký zážitek u vašich blízkých i přátel. Kontrasty černé a bílé jsou důležité. Nechají promluvit hlubší dojmy z fotografií stejně jako u umělecké fotografie. Spojením gravírování s přírodními materiály, jako je dřevo, ještě více vynikne rodinné a přátelské pouto s obdarovaným.​

Obrázek

Zdroj: Jdinato.cz | Ladislav Chyba

Zašlete nám fotografii

Aby bylo možné vygravírovat (vyrýt) požadovaný motiv, potřebujeme, aby byl zaslaný obrázek opravdu kvalitní. Ideální jsou fotografie od profesionálního fotografa. Vždy ale myslete na fakt, že takto pořízené fotografie jsou často autorským dílem fotografa a i přes skutečnost, že jste si za fotografie zaplatili, dost možná budou chráněny autorským zákonem. Pokud si nejste jistí, kvalitou nebo licenční ochranou, doporučujeme kontaktovat daného fotografa. Ve většině případů poradí a nemají ani problém s touto formou dalšího zpracování fotografií. Nejlepším řešením je zasílat fotografie vlastní, kde jste autory vy.

O kvalitní výstup je postaráno

Nemusíte mít obavu, že by se výsledek nepodařil dle očekávání. V případě, že by zaslané podklady nebyly dostatečně kvalitní, tak se vám ozveme a společně určitě najdeme řešení. Dle dohody lze zhotovit testovací vzorek a dát na výběr i z různé hloubky pálení. Někdy vznikají velmi zajímavé variace jako na obrázku níž, kde jsou 3 různé intenzity hloubky gravírování. První varianta vytvoří jen povrchový film, druhá pálená hlouběji stínuje a poslední vytváří i plastickou strukturu.

Obrázek

Suky pro hru PUKEC v různých hloubkách gravírování

Zdroj: Jdinato.cz | Ladislav Chyba

Podmínky gravírování na zakázku

Ač se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc, vyhrazujeme si právo některé zakázky odmítnout. Důvody jsou prosté. Jedná se o zakázkovou výrobu a u některých unikátních předmětů, kde si nejsme dopředu jisti výsledkem (třeba kvůli nekvalitním podkladům) vás předem upozorníme na možná rizika a zakázku s lítostí odmítneme.

Doporučujeme následující parametry

  • fotografie pořízené fotografem nebo lepším mobilem
  • vyzkoušejte i kvalitně oskenované fotografie
  • doporučené rozlišení 3543 x 2362 px a více

Ogravírované produkty

  • nelze vracet v rámci 14-ti denní zákonné lhůty, jelikož jde o unikátní produkt vyrobený dle vašich a právě jen vašich požadavků
  • před výrobou nejdříve opatříme cenovou nabídkou na opracování, kterou společně odsouhlasíme
  • preferujeme uhradit předem dle sjednané objednávky

Objednejte si gravírování na kontaktech:

E-mail:​  info@jdinato.cz
Tel.: +420 725 489 889

nebo našem chatu, pokud jsme on-line.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní formulář