Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

Jak ustát karanténu s humorem

18.10.2020 Inspirace

S uzavřením školních lavic a postupným uzavíráním dětských kolektivů i volnočasových aktivit ubývá příležitostí, jak vybít přebytečnou energii. Nabízíme malou inspiraci, jak si ukrátit dlouhou chvíli a udělat i něco pro zdraví své nebo svých blízkých.
 

Rozhoduje prostor

Ne každý má tu možnost, ale vzhledem k období zazimování trampolín jednou z cest může být využití prostoru uvnitř domu. A to pro nejrůznější aktivity. Limitovat Vás bude jen fantazie a prostor obývacího pokoje.
  

Nejen velký obývací pokoj nabídne zábavu a tělocvičnu malým dětem. Výrobce EXIT Toys nabízí i malé interiérové trampolíny Tiggy Junior pro nejmenší. Díky ochranné síti předejdete nejednomu úrazu. 


Populární jsou i malé zahradní domečky z cedrového dřeva vhodné i do dětského pokoje. Snadno je demontujete a tak budou dobře plnit svůj účel i v příští venkovní sezóně. A tatínkové ruku na srdce, kdo v dětství nechtěl bunkr v dětském pokoji jako svoji "zašívárnu" před rodiči.

Když už děti doma šplhají nudou i po stropě

Skákat, běhat dovádět, to jednoho unaví a ne každý disponuje prostorem. Pro letošní sezónu domácích aktivit se stává velkým hitem domácí lezení po vlastní lezecké stěně! V naší nabídce proto naleznete vnitřní i venkovní lezecké stěny. Ty jsou dokonale modulární a designově vytvořené tak, aby dokonale zapadly do dětských pokojů a všech ostatních prostor i panelových bytů. Jejich montáž navíc hravě zvládnete sami a styl chytů barevně sladíte s interiérem.
 

Odběr novinek