Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |      Doprava a platba    |      Velkoobchod

Nový inovativní design trampolín EXIT Lotus

30.01.2022 Ladislav Chyba Novinky
Nový inovativní design trampolín EXIT Lotus
S novým rokem přichází i nové produkty a v EXIT Toys se kromě nových bazénů rozhodli i pro nové produktové řady trampolín, které doznali mnoha inovací. Trampolíny budou postupně nahrazovat a doplňovat modely ze starších produktových řad Elegant a Silhouette, které byly dosud na trhu. Pojďme se na tyto novinky podívat.

Na rok 2022 si společnost EXIT Toys přichystala produktovou novinku v podání inovativního designu svých trampolín. Nový stabilnější rám s dobře známým výrazným polstrováním umocňujícím bezpečnostní aspekty trampolín z dílen EXIT Toys patří již mezi klasické atributy, na které se mohou příznivci této značky spolehnout.

Změnu doznalo také provedení nohou do tvaru L, které volně navazuje na kónický tvar celé trampolíny. Trampolína díky tomu vypadá jako lotosový květ a dostává nejen jedinečný vzhled jedinečný vzhled, ale i lepší funkční vlastnosti ve srovnání s trampolínami s klasickým provedením do tvaru písmene W.

Obrázek

Nohy trampolíny ve tvaru "W"

Zdroj: Ladislav Chyba | Jdinato.cz

Obrázek

Nohy trampolíny ve tvaru "L"

Zdroj: Ladislav Chyba | Jdinato.cz

Bezpečnost na prvním místě

Typická vysoká bezpečnost trampolín, která se odráží již ve výše popsaném měkčení dílů je i u trampolín EXIT Lotus doplněn o kvalitní ochrannou síť a nechybí již dobře známý systém ochrany nohou EXIT, který byl u starších produktových řad známější především z vyšších tříd. Tato síťovina umístěná mezi skákací plochou a ochrannou hranou zabraňuje vniknutí a zachycení nohou skokana mezi pružiny.

Trampolíny pro malé i velké skokany aneb Lotus Classic vs Lotus Premium

V této cenové třídě se Exit rozhodl vyrobit dvě verze trampolín lišící se kvalitou skoku, tedy výkonem trampolíny z pohledu skákání a velikosti skoku. Trampolíny Lotus se dodávají ve dvou provedeních a to Lotus Classic vhodnější pro začínající a malé skokany nebo výkonnější Lotus Premium pro větší a zkušenější skokany. Trampolíny se tedy liší délkou pružiny, ale rozdíl je i v množství měkčení, které je u řady Premium samozřejmě ještě kvalitnější.

Dostupnost modelů trampolín EXIT Lotus

Produktová řada trampolín Lotus je očekávána v průběhu března a dubna. Menší rozměry trampolín by měly být dostupné již v druhé polovině března. Pokud tedy plánujete novou trampolínu na rok 2022, je ideální posečkat. Starší produktové řady budou postupně doprodávány a byť výrobce samozřejmě drží skladové zásoby náhradních dílů i několik let po ukončení prodeje starších modelů, tyto nové řady mít pochopitelně dostupnost náhradních dílů déle.

Vyhlášení prodejců zahradního vybavení EXIT Toys za rok 2022 Vyhlášení prodejců zahradního vybavení EXIT Toys za rok 2022 UV stabilní směs venkovních lezeckých chytů v zimním kabátě UV stabilní směs venkovních lezeckých chytů v zimním kabátě

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Odběr novinek