Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |      Doprava a platba    |      Velkoobchod

O nás a našich hodnotách

Jsme Jdinato s.r.o., rodinná firma

Zaměřujeme se na kvalitně trávený společný čas. Díky zkoušení produktů, jejich recenzování a úzké spolupráci s výrobci, získáváme stabilní pozici na českém trhu.​

Naše hodnoty

Jdinato s.r.o. staví na rodinných hodnotách. Ctíme bezpečí a společně trávené chvíle se svými blízkými, ale máme pochopení i pro chuť být sám sebou. Ceníme si zdravého životního stylu a podporujeme aktivity s nimiž ho lze dosahovat. To vše promítáme do spolehlivosti a bezpečnosti. Volíme přírodní materiály, dbáme na bytelnost sortimentu a cíleně volíme své dodavatele.

Nikoho neomezujeme. Podporujeme volbu jít svou cestou. U nás naleznete snadná řešení pro své sny.  Neustále rozvíjíme a zlepšujeme sortiment tak, aby se k nám zákazníci rádi a s důvěrou vraceli. Jen díky tomu zůstáváme průvodci rodinným životem od začátku až do konce.

obrázek
obrázek​​Co je naším posláním?

Ukázat cestu zpět k rodinným hodnotám. Dodat odvahu prožít sny a okamžiky pohody, stejně jako v dětství. Užívat si dny bez obav a limitů. Odhalovat nové cesty k využití domova, zahrady i okolní přírody. Poskytovat společně trávené chvíle, na které se dlouho vzpomíná.

Naše vize

Do doku 2030 chceme být první volbou při hledání cesty k dosažení, kvalitně tráveného, společného času.

Naše mise

Pomáháme lidem, aby se k sobě rádi vraceli a těšili se na společně trávené chvíle.