Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

Obsah sáčků ke hře Cornhole mini - společenská hra

29.12.2022 Dotazy pro ​hry na zahradu nebo do domu
Obsah sáčků ke hře Cornhole mini - společenská hra
Vážený pane inženýre,
k Vánocům jsem rodině nadělil conhole mini. Znám klasickou velkou verzi, na té malé verzi se mi líbila dobrá skladovatelnost, přenosnost  a to, že lze hrát i v bytě. A tady nastal problém. Nadšení bylo obrovské, začali jsme hrát hned na Štědrý večer, ale ukázalo se, že ze sáčků se sype písek, který jaksi není kompatibilní s naší dubovou plovoucí podlahou. 
Nemáte prosím nějaký tip? Klidně pořídím jiné sáčky, pokud lze koupit zvlášť nebo je nechám vyrobit, naplněné třeba klasicky fazolemi.
Nebo se s tím smíříme a budeme hrát jen v létě na zahradě.
Budu vděčný za nějaký nápad.

PS jinak Pukec sklízí velký úspěch :-)
 

Dobrý den, pane doktore,

děkujeme za dotaz. Myslíme si, že ten písek je volen právě s ohledem na lepší manipulaci se sáčkem, ale je pravda, že by tam musel být asi jedině zatavený šev, aby se dopady postupně neuvolnil nějaký zbytkový jemný a volný obsah sáčku. Na stranu druhou by tím zase vznikla nebezpečná ostrá hrana sáčku. Pokud to takto zlobí a jste ochotni si to upravit na vlastní riziko (zanikne záruka vlivem vlastní úpravy), tak mě napadá provést to tak, že by se buď sáček rozpáral nebo ušil nový a naplnil třeba sypanou rýží nebo čočkou. Ta je větší, bude podobně sypká jako písek. Současně nebude pronikat přes těsně šitý šev (ideálně na šicím stroji) ven. Pak by se to dalo hrát pohodlně i doma bez úniku písku ze sáčku.

Za Pukec jsem rád, že jste spokojeni. Je to hodně populární a roste v oblibě i větší verze pro 4 hráče. Tam to je vyšší úroveň kordinace, protože se musíte sladit nejen s rytmem protihráče, ale i svého spoluhráče, abyste si nehráli partyzánský styl hry na vlastní herní ploše. :-)

V případě dalších dotazů rád poradíme a zodpovíme i další dotazy. Přeji pohodový rok 2023.

Hezký den

Ing. Ladislav Chyba
Tel.: +420 725 489 889 
E-mail: info@jdinato.cz
Web: www.jdinato.cz

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Odběr novinek