Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba
CZK Euro

Proč si hrát v zimě venku?

04.02.2021 Ing. Ladislav Chyba
Proč si hrát v zimě venku?

V zimě je toho hodně co objevovat a učit se nové věci. Pokud žijete na venkově nebo vyrazíte do městského parku, zvířata v zahradě získávají hustou srst, slunce je nízko na obloze a holé větve stromů dávají vyniknout zimní říši divů. Hrajte si venku ve všech čtyřech ročních obdobích a sledujte, jak se příroda mění po celý rok. Zejména v dnešních dnech máte jedinečnou příležitost trávit čas se svými dětmi. Nechte je žasnout nad vším, co o přírodě víte a buďte pro ně opět vzorem.

Kreativní zimní hry

Zima vybízí děti, aby si hrály venku jiným způsobem než v ostatních ročních obdobích? Pokud je trampolína pokryta krytem a pískoviště je pokryto vrstvou mrazu nebo sněhu, vymyslí si děti další hry. Zima tak rozvíjí kreativní myšlení dětí. Kromě toho máte na výběr spoustu venkovních hraček, které jsou v zimě zábavné například:

 Nechte děti dělat si své věci a přicházejí s nejoriginálnějšími zimními hrami a sporty. Aktivní zimní hry, jako je sáňkování nebo výroba sněhuláka, jim také posilují svaly a dodávají dobrou kondici. A nemusí přijít ani zimní přestávka pro jejich oblíbené sporty. Se sportovními produkty od EXIT Toys mohou děti pokračovat v tréninku na vlastní zahradě a zůstávají tak ve špičkové kondici!

 

Proč trávit čas na čerstvém vzduchu?

Zvláště zapnuté topení v domě vytváří přesušený vzduch a je tak dobré se občas zajít provětrat do přírody ven. Tímto způsobem tělo v zimě dostává velmi důležitý vitamin D! Je dětem příliš zima na to, aby šly ven? Popadněte zimní kabát, šátek, čepici a rukavice, je to to nejlepší, co pro ně můžete udělat. Po hraní je pak čas na teplou deku a šálek čaje. 

Náš TIP!

Na čerstvém vzduchu děti úspěšně unavíte. Už naše babičky věděli, že řádně "vyběhané děti na čerstvém vzduchu" večer spolehlivě odpadnou. Odpadnou dříve než vy.

Odběr novinek

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
99 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.jdinato.cz
7 hodnocení