Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba

Sada BLOCKids 6 venkovní stěna na lezení

Sada BLOCKids 6 venkovní stěna na lezení

Jednoduchá sada BLOCKids na ven k zahradnímu domečku, do herního koutku nebo na dětské hřiště. *Pro tento produkt neplatí doprava zdarma.

Instalace Venkovní
Váha 88,5 kg
Cena za 1 ks vč. DPH 28 590 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 23 628 Kč
Výrobce: BLOCKids BLOCKids
Kód produktu: S_BK_6_OUT
/sada-blockids-6-venkovni-stena-na-lezeni-e1257.htm
Popis

Sada BLOCKids 6 venkovní stěna na lezení

Jednoduchá sada BLOCKids 6 pro venkovní instalaci, třeba na vaši zahradu. Dodáváme ve verzi s voděodolnou překližkou a také lezecké chyty jsou vyrobeny ve variantě “UV odolné”. To znamená že barvy chytů venku na slunci budou parádní třeba i za rok! Dodáváme bez hmoždinek a zadního rámu pro uchycení na zeď. Design tohoto základního setu je navržen designérem konceptu Davidem Deutschou. Tak teď už jen easy, fast a hlavně fun!

Obsahuje:

  • 6× obdélníková deska BLOCKids pro venkovní použití (rozměr jedné desky 118 x 78 cm, každá deska má 20 otvorů se zabudovanými závity pro uchycení chytů)
    Sada 36 lezeckých chytů a 18 stupů z UV resistentního materiálu vyrobených firmou VirginGrip. Chyty jsou dostupné v univerzální kombinaci barev nebo ve variantě kluci / holky
    Kompletní příslušenství pro instalaci (šrouby pro uchycení lezeckých chytů, vruty pro uchycení desek)
    Originální imbusový klíč VirginGrip pro instalaci a obměnu lezeckých chytů
    VirginGrip šipka

Instalace Blockids

Při instalaci samotné se vždy jedná pouze o 4 kroky – zaměření dle již předvrtaných otvorů na deskách, vrtání doma do zdi / do dřeva na zahradě, usazení hmoždinek a upevnění desek pomocí vrutů ... instalace chytů je pak už zábava.

/product-action/increment-product-view-count?productId=1257