Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba
CZK Euro

Stolní hra SHUFFLEBOARD / CURLING

Stolní hra SHUFFLEBOARD / CURLING

Další vydařené ⭐ zpracování od BEX Toys ⭐. Tentokrát jde o ⭐ spojení her - Shuffleboard a Curling ve stolním vydání ⭐. Tyto netradiční sporty si můžete nyní zahrát ne jedné společné hrací desce o délce 180 cm. Hru si zahrajete stejně dobře...   více Další vydařené ⭐ zpracování od BEX Toys ⭐. Tentokrát jde o ⭐ spojení her - Shuffleboard a Curling ve stolním vydání ⭐. Tyto netradiční sporty si můžete nyní zahrát ne jedné společné hrací desce o délce 180 cm. Hru si zahrajete stejně dobře venku na zahradě nebo doma na stole, či podlaze.

Počet hráčů 2 hráči, 4 hráči, 6 hráčů, 8 hráčů
Vhodné od věku 4 let
Umístění Vnitřní
Cena za 1 ks vč. DPH: 1 390 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 149 Kč
Výrobce: Bex sport Bex sport
Kód produktu: BEX_1180
/stolni-hra-shuffleboard-curling-e1518.htm
Popis

Stolní hra SHUFFLEBOARD / CURLING

Další  vydařené zpracování od BEX Toys. Tentokrát jde o spojení her - Shuffleboard a Curling ve stolním vydání. Tyto netradiční sporty si můžete nyní zahrát ne jedné společné hrací desce o délce 180 cm. Hru si zahrajete stejně dobře na rovné ploše venku na zahradě nebo doma na stole, či podlaze. Potrénujte svůj cit pro střelbu na cíl. Hra je vhodná pro společné chvíle všech hráčů bez rozdílu věku. Vyzvěte své blízké na rodinný turnaj v pohodlí obývacího pokoje.
 

Součásti a herní prvky hry Stolní hra SHUFFLEBOARD / CURLING:

  • 3-dílná hrací deska
  • 8x modrý hrací kámen
  • 8x žlutý hrací kámen
  • Pravidla hry - CZ, EN a DE
     

Rozměry stolní hry SHUFFLEBOARD / CURLING:

  • Délka složené desky: 180 cm
  • Šířka herní desky: 40 cm
     

Plastová hrací deska stolní hry SHUFFLEBOARD / CURLING je na spodní straně spojena magnety, což zajištuje , aby se nerozpojily. Pro kvalitní hru ale stejně vyžaduje rovný podklad. I při venkovní hře je tedy nejlepší využít podklady jako stůl, podlaha, terasa nebo koberec s krátkým vlasem pro vyrovnání podkladu.

Pokud si říkáte, jak je možné, že herní kameny kloužou po povrchu, prozradíme vám, jak to s nimi je. Uvnitř herních kamenů je kulička, která vystupuje na spodní straně kamenů. Díky tomu perfektně jezdí po hrací desce, což vyvolává dojem klouzání. To, zda pro hru použijete 4 nebo 8 kamenů určuje, zda budete hrát SHUFFLEBOARD nebo CURLING. Více o hře v pravidlech hry.
 


 

Názor týmu Jdinato.cz

 

"Pokud vás stejně jako nás fascinovalo klouzání po ledu s něčí ve tvaru žehličky a divoké umetání cestičky klouzajícímu kotouči směrem k terči nakreslenému na ledové ploše, tak vás tato hra bude bavit. Co víc, nejde o jednu hru, ale hned dvě. A takové hry se nám líbí. Výhodou je i fakt, že můžete hrát celoročně a vždy z pohodlí a tepla rodinného obývacího pokoje. Najděte si chvilku s přáteli a prožeňte kdykoliv pár kotoučů po domácí herní curlingové a shuffleboardové ploše.  Hrajte dle chuti buď s mířením na cíl nebo na bodové příčky. Na tyto chvíle s vašimi blízkými budete rozhodně rádi vzpomínat a herní zápal vás jistě neopustí po celý rok."

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=1518
Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
99 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.jdinato.cz
7 hodnocení