Jdinato.cz       |         info@jdinato.cz     |         +420 725 489 889       |       Obchodní podmínky   |       Doprava a platba

Trampolína EXIT InTerra Ground Level 305 cm s ochrannou sítí Zelená

-10 %
Doprava zdarma
Trampolína EXIT InTerra Ground Level 305 cm s ochrannou sítí Zelená

Nová řada holandských trampolín InTerra GL se představila skvělým designem po vzoru nejvyšší řady Supreme GL, který se velmi osvědčil. Oproti nejvyšší řadě je osazena slabším ochranným límcem a kratšími pružinami, které i tak zajistí kvalitní...   více Nová řada holandských trampolín InTerra GL se představila skvělým designem po vzoru nejvyšší řady Supreme GL, který se velmi osvědčil. Oproti nejvyšší řadě je osazena slabším ochranným límcem a kratšími pružinami, které i tak zajistí kvalitní vysoký skok a měkký odraz.

Barva
  • Zelená
Rozměr Ø 305 cm
Nosnost skákajícího 100 kg
Běžná cena: 14 390 Kč
Cena za 1 ks: 12 990 Kč
Doprava zdarma
Na rok 2020 vyprodáno
Výrobce: EXIT TOYS EXIT TOYS
Kód produktu: 10.20.10.50
/trampolina-exit-interra-ground-level-305-cm-s-ochrannou-siti-zelena-e765.htm
Popis

Trampolína EXIT InTerra Ground Level 305 cm s ochrannou sítí Zelená

Nová řada holandských trampolín InTerra GL se představila skvělým designem po vzoru nejvyšší řady Supreme GL, který se velmi osvědčil. Oproti nejvyšší řadě je osazena slabším ochranným límcem a kratšími pružinami, které i tak zajistí kvalitní vysoký skok a měkký odraz. Trampolíny Exit Ground Level (úplně zapuštěné v zemi) mají speciální AVS ventilační systém, který umožňuje odvod vzduchu z pod trampolíny ven. Ostatní zapuštěné trampolíny jsou cca 20cm nad zem a po obvodu mají ventilační systém, kudy se vzduch odvádí. Všechny trampolíny zapuštěné do země musejí mít odvod vzduchu z pod trampolíny, jinak jsou dá se říct nefunkční. 
Samozřejmě i řada InTerra Ground Level má bezpečnostní systém FPS, který zaručuje, že skákající nemá přístup k pružinám a je tak eliminováno zranění o pružiny.

Instalace trampolíny není náročná, instaluje se do stávající země, nesmí se instalovat do čerstvé, načechrané navážky zeminy, která není "sedlá". Nic se nebetonuje apod, pouze se usadí na zem. Trampolína se usazuje do 17 cm vykopaného schodu a 15 cm širokého po celém obvodu, na který se trampolína "posadí". Poté se kope hlavní výkop, který je uprostřed hluboký 100 cm a postupně stoupá ve tvaru radiusu až ke schodu pro usazení. Pro usazení ochranného límce pružin stačí odstranit travnaté drny.
Tip pro  instalaci: Vykopat 17 cm hluboký výkop po celém obvodu, do kterého se trampolína usadí, tak dostanete finální podobu. Po té trampolínu vyndat a vykopat hlavní výkop 100 cm uprostřed hluboký s menším průměrem. Rozměry všech výkopů jsou v obrázcích produktu. Základní pravidlo je kopat méně a zvětšovat, jestliže výkop bude v nějakých částech větší, zemina už nejde vrátit v původním pevné skupenství.Tak aby udržela trampolínu.

FPS ( Foot Protection System ) systém zajistí, že skákající nemá přístup k pružinám a je tak eliminováno zranění. Nainstalovaná síťka mezi ochranným límcem pružin a skákací plachtou je u trampolín Exit v dnešní době samozřejmostí.

AVS ( Air Ventilation System ) systém, který je nutný pro trampolíny zabudované do země, díky kterému je odváděn vzduch z pod trampolíny a je tak zajištěno pohodlné skákání. Bez tohoto systém není možno trampolínu využívat pořádně a je tak skákání velmi znepříjemněno, například tvrdým doskokem apod.

Parametry produktu Trampolína EXIT InTerra Ground Level 305 cm s ochrannou sítí Šedá


Průměr rámu: 305 cm /10ft/
Průměr skákací plochy: 240 cm
Výška rámu: v zemi 17 cm
Výška trampolíny s rámem: 183 cm
Váha: 75 kg
Nosnost jednoho skákajícího: 100 kg
Maximální zatížení: 500 kg
Ochrana proti pružinám: bezpečnostní systém proti pádu do pružin
Certifikace: TÜV, EN -71
Kvalita skoku: 4/5 výborný
Počet pružin: 64 kónických
Rozměr pružin: délka 177 mm, šířka 32 mm, tloušťka 3,5 mm
Materiál rámu: Galvanizovaná ocel pokryta práškovou barvou
Rozměr trubek rámu průměr 3,8 cm, tloušťka 1,4 mm
Materiál ochranného límce: PVC/PE/EPE
Rozměr ochranného límce: tloušťka výplně 2 cm, šířka 35 cm
Stojné nohy: 8
Spojovací materiál rámu: šrouby a matice
Rozměry balení: 100x47x19 cm, 127x50x23 cm, 130x33x17 cm, 40x30x16 cm

/product-action/increment-product-view-count?productId=765