Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba
CZK Euro

Triker Lady Rocker

Triker Lady Rocker

Usazením do pohodlné sedačky a šlapaním jako na kole vyvinou děti poměrně slušnou rychlost. Toto originální vozidlo má šlapací pohon dopředu i dozadu - jako couvání. Díky zcela unikátní patentované volnoběžce děti zabrzdí sešlápnutím vzad, podobně...   více Usazením do pohodlné sedačky a šlapaním jako na kole vyvinou děti poměrně slušnou rychlost. Toto originální vozidlo má šlapací pohon dopředu i dozadu - jako couvání. Díky zcela unikátní patentované volnoběžce děti zabrzdí sešlápnutím vzad, podobně jako na dětském kole.

Do 2 týdnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: EXIT TOYS EXIT TOYS
Kód produktu: 20.10.05.01
/triker-lady-rocker-e1058.htm
Popis

Triker Lady Rocker

Usazením do pohodlné sedačky a šlapaním jako na kole vyvinou děti poměrně slušnou rychlost. Toto originální vozidlo má šlapací pohon dopředu i dozadu - jako couvání. Díky zcela unikátní patentované volnoběžce děti zabrzdí sešlápnutím vzad, podobně jako na dětském kole.

Balance bike můžete umístit do dvou poloh sedačky. Pro bezpečnou jízdu je dodáván s praporkem. Dodáváno k montáži, rozložené. Základem je pevná ocelová konstrukce, plastová vysoká sedačka. Kola jsou s duší nafukovací.

Parametry produktu Triker Lady Rocker

Nosnost 75 kg
Věk 6 - 12 let
Rozměr 120 x 67 x 58 cm
Váha 19,35 kg
Material ocelový rám

/product-action/increment-product-view-count?productId=1058