Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba
CZK Euro

Triker Pro 100 černý

Triker Pro 100 černý

EXIT Triker Pro 100 největší model šlapadla na 3 kolech, snese zátěž i pro dospělého a je opravdu rychlý. Je rychlý, extrémně ctižádostivý a především přináší obrovskou zábavu. S unikátním řídícím mechanismem. Šlapadlo ovládáte pomocí pohybu...   více EXIT Triker Pro 100 největší model šlapadla na 3 kolech, snese zátěž i pro dospělého a je opravdu rychlý. Je rychlý, extrémně ctižádostivý a především přináší obrovskou zábavu. S unikátním řídícím mechanismem. Šlapadlo ovládáte pomocí pohybu pánve a přenášením váhy z jedné strany na druhou.

Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: EXIT TOYS EXIT TOYS
Kód produktu: 20.20.12.00
/triker-pro-100-cerny-e1061.htm
Popis

Triker Pro 100 černý

EXIT Triker Pro 100 největší model šlapadla na 3 kolech, snese zátěž i pro dospělého a je opravdu rychlý. Je rychlý, extrémně ctižádostivý a především přináší obrovskou zábavu. S unikátním řídícím mechanismem. Šlapadlo ovládáte pomocí pohybu pánve a přenášením váhy z jedné strany na druhou.

Šlapací pohon je velmi podobný tomu na kole, šlape se dopředu, dozadu a pro zastavení se použije zpětný sešlap dozadu. Série EXIT Tricker Pro je perfektní kombinací vysoké kvality a topdesignu. Základní rám šlapadla je vyroben z pevné, ocelové konstukce. Kola jsou nafukovací.

A co je tak úžasného na Triker Pro kolekci?
Náš patentovaný systém zatáčecího řízení s kloubem z vysoce kvalitní, odolné gumy, což umožňuje rovnoměrnou jízdu na Trickeru a pomáhá jezdci bez velké námahy dostat se do rovné pozice. Nízká pozice sedu dodává jezdci extra rychlý carvingový pocit, široká zadní nafukovací kola zase dobře drží i při rychlých zatáčkách. Ergonomické sedadlo dovoluje pohodlnou a bezpečnou jízdu. 

Technická specifikace:
systém zakřivení: zavěšení gumovým kloubem
převody/ brzdy: řetězový pohon/protišlapná brzda s volnoběžkou
kola: nafukovací F1-styl
ráfky/ložiska: hliníkové s dvojitými kuličkovými ložisky
ergonomické závodní sedadlo
12" pěti-paprskové přední kolo
kvalitní a odzkoušený "swing" mechanismus řízení

Konstrukce:
lehký, pozinkovaný ocelový rám, speciálně vyvinutá zadní kola s hliníkovými ráfky, odolné protiskluzové pedály s bočními odrazkami, snadná montáž, s bezpečnostní vlajkou

Parametry produktu Triker Pro 100 černý

Nosnost 80 kg
Věk 9 +
Rozměr 140 x 70 x 74 cm
Váha 20,56 kg
Material ocelový rám

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=1061