Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |     Doprava a platba

YOU.FO PRO set - hra s talířem a tyčí

YOU.FO PRO set - hra s talířem a tyčí

Hra YOU.FO je především bezpečná sportovní a volnočasová hra. Její výhodou je, oproti jiným obdobným, ale kontaktním sportům, hra na dálku. To ocení zejména rodiče menších dětí, kdy se hra YOU.FO nezvrhne v šermířský turnaj. Co je ale na hře...   více Hra YOU.FO je především bezpečná sportovní a volnočasová hra. Její výhodou je, oproti jiným obdobným, ale kontaktním sportům, hra na dálku. To ocení zejména rodiče menších dětí, kdy se hra YOU.FO nezvrhne v šermířský turnaj. Co je ale na hře skvělé, že nerozhoduje věk ani kondice hráčů.

Vhodné od věku 7 let
Počet hráčů 2 hráči
Umístění Venkovní
Cena za 1 ks vč. DPH: 2 890 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 2 388 Kč
Výrobce: YOU.FO YOU.FO
Kód produktu: YOU_FO_PRO_SET
Popis

YOU.FO PRO set - hra s talířem a tyčí

Hra YOU.FO je především bezpečná sportovní a volnočasová hra. Její výhodou je, oproti jiným obdobným, ale kontaktním sportům, hra na dálku. To ocení zejména rodiče menších dětí, kdy se hra YOU.FO nezvrhne v šermířský turnaj. Co je ale na hře skvělé, že nerozhoduje věk ani kondice hráčů.

Lze hrát více variant a rozhoduje se dle počtu holí nebo typu uspořádání hráčů, i prostoru. Mezi základní varianty patří klasické provedení 1 na 1 pro herní vzdálenost 10 - 30 metrů, pro které vám vystačí tento základní YOU.FO PRO set.

 Varianty hry YOU.FO

 • Hra YOU.FO Freestyle 

Hráči si hází kruh vzájemně mezi sebou a spíše si pomáhají, aby si disk předávali, co nejdéle, podobně jako u hry Badminton.

 • Hra YOU.FO na "Čtverec"

Hráči hrají opět 1 na 1 nebo 2 na 2 (potřebujete druhý set nebo dokoupit samostatně herní tyč). Hráči nebo dvoučlenné týmy kolem sebe utvoří vlastní herní čtverec (svůj herní prostor) a zde naopak hrají tak, aby druhý hráč nebo tým ve svém čtverci kruh nechytil.

Co oceníte u hry YOU.FO PRO set - hra s talířem a tyčí pro dva hráče?

 1. Kvalitnější herní prvky pro velkou zátěž
   
 2. Hra je určena pro různé věkové kategorie i pohybově zdatné jedince.

 

Součásti a herní prvky balení hry YOU.FO PRO set:

Rozměry hry YOU.FO PRO set:

 • herní hokejka 97 cm
 • herní disk o průměru 35 cm a výšce 5 cm

Naše hodnocení hry 4/5 ⭐⭐⭐⭐☆

Klady hry YOU.FO PRO

 • Bezpečnost díky distanční formě hry i materiálům
 • Nenáročnost na věk nebo fyzickou zdatnost
 • Přepravní vak, který chybí u verze FUN
 • Vhodné jako netradiční dárek

Zápory hry YOU.FO PRO

 • Zatím jsme neobjevili, napište nám své zkušenosti

 

Produkt YOU.FO PRO jsme pro vás vyzkoušeli a sepsali jsme podrobnou recenzi s bonusy

"Tato hra nás překvapila díky své variabilitě, která spočívá v nezávislosti na věku nebo fyzické kondici hráčů. Stejně hezky si zahraje vnučka s dědečkem, jako mrštný sportovec s pohybově omezeným protihráčem. O bezpečnosti nemluvě. Hru za nás určitě doporučujeme pro dětské kolektivy, stejně jako na zahradní akce s přáteli a rodinou"

Přejít na recenzi >>

Názor týmu Jdinato.cz

 

"Hra YOU.FO se může stát příjemným rozptýlením pro soutěživé jedince, které již nudí klasické venkovní hry, ale perfektně pomáhá i na trénování postřehu a přesnosti střelby. Na společných akcích si získá celý kolektiv a nikdo si nemusí připadat nemotorně, díky soutěživé i kooperativní formě hry.

Trénujte svůj postřeh a vyrazte si užít kvalitně trávené chvíle se svými blízkými. S touto hrou určitě nebudete litovat, stejně jako my."

 

Alternativní (1)
YOU.FO FUN set - hra s talířem a tyčí

YOU.FO FUN set - hra s talířem a tyčí

Hra YOU.FO je především bezpečná sportovní a volnočasová hra. Její výhodou je, oproti jiným obdobným, ale kontaktním sportům, hra na dálku. To ocení z...

YOU_FO_FUN_SET
Podrobná RECENZE
1 480 Kč