Jdinato.cz     |       info@jdinato.cz   |       +420 725 489 889     |    Obchodní podmínky   |      Doprava a platba    |      Velkoobchod

Zábava doma i na zahradě. Velké dřevěné kostky pro děti

14.03.2021 Ladislav Chyba Novinky
Obrázek

Hra dřevěné kostky pro děti

Zdroj: Ladislav Chyba | Jdinato.cz

Uvědomujeme si, že ne každý má možnost trávit čas na vlastní zahradě a deštivé počasí posledních dnů tomu nenahrává. Proto rozšiřujeme sortiment o novou kategorii menších zahradních her. Mnohé z nich si můžete stejně dobře zahrát i u sebe doma. Jednotlivé produkty si postupně představíme a začneme hrou Dřevěné kostky pro děti.

Hra dřevěné kostky pro děti

Je první z nově přidávaných her v našem sortimentu. Zvolili jsme ji pro její jednoduchost a popularitu, protože kdo někde jako malý nehrál hru v kostky. Současně nás na první pohled zaujala z pohledu bezpečnosti. Jelikož máme sami malé děti a děsila nás představa vdechnutí čehokoliv malého, tato hra u nás rychle získala své místo. Hru v kostky pro děti s potomky můžete hrát od 4 let. Samozřejmě můžete hrát i dříve, ale asi si ji užijete více až později.

Kostky se dobře uchopují i do dětských ručiček. Nejmenší hráči ocení přiložený proutěný košík, který nejen dobře vypadá, ale právě dětem usnadní hody všemi kostkami. Díky použití kvalitního dřeva snesou i přiměřeně hrubé zacházení nebo běžné přírodní vlivy. To oceníte zejména při hře na trávníku. Dřevěné kostky již od nás odcházejí ošetřené venkovním lakem.


​Na této hře je zajímavé i to, že ji můžete hrát v nepřeberném množství variací, takže nekupujete pouze jednu hru, ale soubor nekončící zábavy. To nedokáže nabídnout skoro žádná jiná hra. Některé méně známe verze hry dáváme jako součást produktu Hra v kostky.

Obrázek

Zdroj: Ladislav Chyba | Jdinato.cz

Co oceníte u hry dřevěné kostky pro děti?

  1. Hrát může 2 a více hráčů.

  2. Hrát ji mohou i dospělí na zahradních oslavách a grilování. O tyto kostky se nemusíte bát. V trávě se opravdu jen tak neztratí.

  3. Děti kostky jen tak nevdechnou.

  4. Tuto hru můžete hrát stejně dobře venku na trávníku i v pohodlí domova na koberci!

  5. Hra je díky svému zpracování i ideálním originálním dárkem, kterým uděláte radost.


Tak jdeme na to ... Jdeme si hrát.